Challenge Cup 2012

Debs: mooie show Japanner Nishiyama

schaatsen.nl Door Karen Venhuizen, 11-03-2012 11:28

DEN HAAG - Na het spektakel van zaterdag met alle wereldtoppers, mochten de Debs heren zondagochtend de afsluitende dag van de Challenge Cup beginnen, met een Japanner in de hoofdrol

Shingo Nishiyama tijdens de korte kür | Foto: Sander Chamid

Shingo Nishiyama tijdens de korte kür | Foto: Sander Chamid

Shingo Nishiyama, de Japanse leider na de korte kür van donderdag, gaf ook dit keer een heerlijke show weg. Hij ging helemaal uit zijn dak op het ijs. Bij de eerste sprong ging hij nog zitten, maar daarna waren er nauwelijks meer problemen. Met 75.13 punten als totaalscore was hij de overtuigende winnaar in deze categorie.

De Pool William Morrigi was met zijn opvallende verschijning een leuke rijder om naar te kijken. Hij viel bij de dubbele lutz, maar werkte verder al zijn sprongen netjes af. Moriggi behaalde in totaal 68.10 punten en bleef daarmee tweede.

De Turk Efe Görkmen werd vierde in de lange kür, maar had nog voldoende punten voorsprong uit de korte kür om zijn derde plaats in het klassement te behouden.

Louis Dzjachangirov

Louis Dzjachangirov mocht namens Nederland deelnemen aan de Challenge Cup. Hij ging dapper voor de dubbele axel, maar viel. Her en der maakte hij nog wat foutjes, maar hij bleef wel vechten. Met een totaalscore van 43.94 punten werd hij zesde.

Lees alles over de Challenge Cup 2012 op de speciale website

Deel |

gerelateerd nieuws

boek uw hotel

tickets

Challenge Cup 2012

kopen
8-11 Maart 2012 Jaap Edenweg, Den Haag

partners

Federations

20% korting in De Uithof