Zelf sporten: Kunstrijden
Kunstrijders presenteren 'Fairytales...
NIJMEGEN – Op zondagavond 1 april voeren de kunstrijd(st)ers van de Nijmeegse schaatsvereniging een sprankelende ijsshow op. Het thema van de show is “Fairytales on Ice”. De schaatsers zullen het publiek op deze avond meevoeren in de wonderlijke wereld der sprookjes. Zowel klassieke sprookjes als de Rattenvanger van Hamelen en het sprookje van Luilekkerland als de meer hedendaagse sprookjesfiguren zoals Shrek zullen op het ijs de revue passeren.
Gedurende het schaatsseizoen is er door alle schaatsers hard geoefend. Alle rijders, zowel de recreanten als de wedstrijdrijders en schaatsers van jong tot oud vertolken op 1 april met de uitvoering van deze show het belangrijkste doel van de Nijmeegse kunstrijvereniging: samen op een gezellige manier bezig zijn met deze mooie sport!
Benieuwd naar het resultaat? Publiek is van harte welkom! Kom op 1 april naar het Triavium en bezoek de ijsshow “Fairytales on Ice”. De show duurt van 18.45 tot 21.00 uur (entree vanaf 18.15 uur). Kaartjes zijn in de voorverkoop voor € 4,00 verkrijgbaar bij café Groenewoud te Nijmegen of op woensdagmiddag tussen 16.00 en 17.00 aan de kassa van het Triavium. Op de avond zelf zijn de toegangsbewijzen verkrijgbaar voor € 4,50 per kaartje.
gerelateerd nieuws
#kunstrijden
-
Requesting tweets from Twitter...



