ISU World Cup I Calgary
Deelnemerslijst
Dames
500 meter: Jorien ter Mors, Janine Smit, Bo van der Werff, Margot Boer en Floor van den Brandt
1000 meter: Jorien ter Mors, Sanneke de Neeling, Marrit Leenstra, Margot Boer en Linda de Vries
1500 meter: Marije Joling, Marrit Leenstra, Antoinette de Jong, Diane Valkenburg en Sanneke de Neeling
3000 meter: Yvonne Nauta, Jorien Voorhuis, Annouk van der Weijden, Marije Joling en Irene Schouten
Team pursuit: Marrit Leenstra, Antoinette de Jong en Marije Joling
Team sprint: Bo van der Werff, Janine Smit en Margot Boer
Mass start: Irene Schouten, Janneke Ensing en Lisa van der Geest
Heren
500 meter: Ronald Mulder, Kai Verbij, Hein Otterspeer, Gerben Jorritsma en Kjeld Nuis
1000 meter: Kjeld Nuis, Stefan Groothuis, Kai Verbij, Gerben Jorritsma en Thomas Krol
1500 meter: Gerben Jorritsma, Kjeld Nuis, Thomas Krol, Wouter olde Heuvel en Sven Kramer
5000 meter: Jorrit Bergsma, Sven Kramer, Douwe de Vries, Wouter olde Heuvel en Erik Jan Kooiman
Team pursuit: Jan Blokhuijsen, Douwe de Vries en Wouter olde Heuvel
Team sprint: Ronald Mulder, Kai Verbij en Stefan Groothuis
Mass start: Arjan Stroetinga, Jorrit Bergsma en Jan Blokhuijsen
Downloads
Programma
Vrijdag 13 november
9.00u-9.42u (CA) / 17.00u-17.42u (NL) | B-divisie | 3000m (D) |
10.04u-10.26u (CA) / 18.04u-18.26u (nl) | B-divisie | 1e 500m (D) |
10.44u-11.12u (CA) / 18.44u-19.12u (NL) | b-divisie | 1e 500m (H) |
12.30u-13.14u (CA) / 20.30u-21.14u (NL) | a-divisie | 3000m (d) |
13.34u-13.54u (CA) / 21.34u-21.45u (NL) | a-divisie | 1e 500m (d) |
13.59u-14.19u (CA) / 21.59u-22.19u (NL) | a-divisie | 1e 500m (h) |
14.44u-15.46u (ca) / 22.44u-23.46u (NL) | a-divisie | 5000m (h) |
16.51u-18.07u (ca) / 00.51u-02.07u (nl) | b-divisie | 5000m (h) |
Zaterdag 14 november
09.30u-10.03u (CA) / 17.30u-18.03u (NL) | b-divisie | 1000m (D) |
10.21u-11.11u (ca) / 18.21u-19.11u (nl) | b-divisie | 1000m (h) |
12.30u-12.55u (ca) / 20.30u-20.55u (nl) | a-divisie | 1000m (d) |
13.00u-13.25u (ca) / 21.00u-21.25u (nl) | a-divisie | 1000m (h) |
13.55u-14.25u (ca) / 21.55u-22.25u (nl) | a-divisie | team pursuit (d) |
14.55u-15.34u (ca) / 22.55u-23.34u (nl) | a-divisie | team pursuit (h) |
15.54u-16.12u (ca) / 23.54u-00.12u (nl) | Team sprint (h) | |
16.17u-16.35u (CA) / 08.17u-08.35u (NL) | team sprint (d) |
Zondag 15 november
09.30u-10.15u (CA) / 17.30u-18.15u (NL) | b-divisie | 1500m (D) |
10.35u-11.23u (ca) / 18.35u-19.23u (nl) | b-divisie | 1500m (h) |
12.30u-13.02u (ca) / 20.30u-21.02u (nl) | a-divisie | 1500m (d) |
13.12u-13.42u (ca) / 21.12u-21.42u (nl) | a-divisie | 1500m (h) |
14.02u-14.22u (ca) / 22.02u-22.22u (nl) | a-divisie | 2e 500m (d) |
14.27u-14.47u (ca) / 22.27u-22.47u (nl) | a-divisie | 2e 500m (h) |
15.07u-15.22u (ca) / 23.07u-23.22u (nl) | a-divisie | mass start (d) |
15.37u-15.52u (ca) / 23.37u-23.52u (nl) | a-divisie | mass start (h) |
16.57u-17.21u (ca) / 00.57u-01.21u (nl) | b-divisie | 2e 500m (d) |
17.39u-18.07u (ca) / 01.39u-02.07u (nl) | b-divisie | 2e 500m (h) |
18.27u-18.42u (CA) / 02.27u-02.42u (NL) | b-divisie | mass start (d) |
18.42u-18.57u (CA) / 02.42u-02.57u (NL) | b-divisie | mass start (h) |
Uitslagen
Vrijdag 13 november
B-divisie | 3000m (D) | UITSLAG | Rituitslag | Klassement |
B-divisie | 1e 500m (D) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
b-divisie | 1e 500m (H) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | 3000m (d) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | 1e 500m (d) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | 1e 500m (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | 5000m (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
b-divisie | 5000m (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
Zaterdag 14 november
b-divisie | 1000m (D) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
b-divisie | 1000m (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | 1000m (d) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | 1000m (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | team pursuit (d) | UITSLAG | RITUITSLAG |
KLASSEMENt |
a-divisie | team pursuit (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
Team sprint (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENt | |
team sprint (d) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
Zondag 15 november
b-divisie | 1500m (D) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
b-divisie | 1500m (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENt |
a-divisie | 1500m (d) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | 1500m (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | 2e 500m (d) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | 2e 500m (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
a-divisie | mass start (d) | UITSLAG | KLASSEMENT | |
a-divisie | mass start (h) | UITSLAG | KLASSEMENT | |
b-divisie | 2e 500m (d) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
b-divisie | 2e 500m (h) | UITSLAG | RITUITSLAG | KLASSEMENT |
b-divisie | mass start (d) | UITSLAG | KLASSEMENT | |
b-divisie | mass start (h) | uitslag | KLASSEMENT |