GOUD (8) | ZILVER (6) | BRONS (6) | |||
Carlijn Achtereekte (3000 m) | Ireen Wüst (3000 m) | Antoinette de Jong (3000 m) | |||
Sven Kramer (5000 m) | Sjinkie Knegt (1500 m) | Marrit Leenstra (1500 m) | |||
Ireen Wüst (1500 m) | Patrick Roest (1500 m) | Relay dames | |||
Kjeld Nuis (1500 m) | Yara van Kerkhof (500 m) | Team pursuit heren | |||
Jorien ter Mors (1000 m) | Jorrit Bergsma (10.000 m) | Irene Schouten (mass Start) | |||
Esmee Visser (5000 m) | Team pursuit dames | Koen Verweij (mass start) | |||
Suzanne Schulting (1000 m) | |||||
Kjeld Nuis (1000 m) |
PyeongChang 2018: medaillespiegel langebaan en resultaten top-3 per afstand
Terugblik Sotsji 2014: medaillewinnaars en medaillespiegel van afgelopen vijf edities
Officieel protocol (alle resultaten en overzichten)
9 februari 12.00 uur (20.00 uur Korea)
Openingsceremonie
10 februari 11.00 uur (19.00 uur Korea)
1500 meter heren, kwalificatie en finale (shorttrack), Uitslag/Result
500 meter dames, kwalificatie (shorttrack)
3000 meter relay dames, kwalificatie (shorttrack)
10 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
3000 meter dames (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
11 februari 08.00 uur: (16.00 uur Korea)
5000 meter heren (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
12 februari 13.30 uur: (21.30 uur Korea)
1500 meter dames (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
13 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
500 meter dames, finale (shorttrack), Uitslag/Result
1000 meter heren, kwalificatie (shorttrack)
5000 meter relay heren, kwalificatie (shorttrack)
13 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
1500 meter heren (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
14 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
1000 meter vrouwen (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
15 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
10.000 meter heren (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
16 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
5000 meter dames (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
17 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
1500 meter dames, finale (shorttrack), Uitslag/Result
1000 meter heren, finale (shorttrack), Uitslag/Result
18 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
Team pursuit heren, kwalificatie (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
500 meter dames (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
19 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
Team pursuit dames, kwalificatie (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
500 meter mannen (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
20 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
500 meter heren, kwalificatie (shorttrack)
1000 meter dames, kwalificatie (shorttrack)
3000 meter relay dames, finale (shorttrack), Uitslag/Result
21 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
Team pursuit heren, (semi-)finales (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
Team pursuit dames, (semi-)finales (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
22 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
1000 meter dames, finale (shorttrack), Uitslag/Result
500 meter heren, finale (shorttrack), Uitslag/Result
5000 meter relay heren, finale (shorttrack), Uitslag/Result
23 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
1000 meter mannen (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
24 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
Mass start dames, halve finale (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list
Mass start heren, halve finale (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list
Mass start dames, finale (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
Mass start heren, finale (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
25 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
Sluitingsceremonie