Sjoerd Huisman met 'leerlingen' Janet Beers en Janno Botman

Toen vorig jaar bij schaatsclub STG Solid Aqua een aantal nieuwe trainers aan de slag ging, bleek er behoefte te bestaan aan oefeningen om de schaatstechniek te kunnen trainen. Aan die behoefte is voldaan door de oefeningen gelijk op DVD te zetten. Deze DVD, 'De basis kun je leren, maar ieder heeft zijn eigen stijl', is nu ook te verkrijgen voor iedere belangstellende.

Sjoerd en Mariska Huisman, bekend uit het inline-skaten en het marathonschaatsen, doen schaatsoefeningen voor met Janet Beers en Janno Botman van STG Solid Aqua. Je vindt op de DVD de volgende hoofdstukken:

Elk hoofdstuk bevat enkele oefeningen op verschillende niveuas. De oefeningen worden duidelijk in beeld gebracht en worden ondersteund met tekst.

De DVD is zowel voor trainers als voor mensen die op eigen houtje willen oefenen geschikt. Je kunt de DVD bestellen via www.solidaqua.nl. Een deel van de opbrengst gaat naar SOS Kinderdorpen. Kosten: € 9,95

Je kunt de DVD ook kopen bij de volgende winkels (eveneens € 9,95):